Drinki z LikieremChill Out Martini - Przepis na Drink

Chill Out Martini – Przepis na Drink

Chill Out Martini

Drink Chill Out Martini z pewnością należy do gatunku niepozornych, ale zabójczych. Spowodowane jest to w dużej mierze delikatnością koktajlu oraz jego kremową konsystencją, która kontrastuje ze stosunkowo dużym stężeniem alkoholu. Polecamy porządnie zapoznać się ze składem oraz zawartością alkoholu w naszym koktajlu, zanim zdecydujemy się zamówić dwa kolejne – może się to skończyć bardzo źle! 😉 

Chill Out Martini – Przepis na Drink

  • 20 ml wódki mandarynkowej
  • 20 ml irish cream
  • 20 ml malibu
  • 20 ml soku pomarańczowego

Sposób przygotowania:

Kieliszek, w którym podasz koktajl wypełnij lodem i odstaw na czas przygotowania drinka lub wstaw na kilka minut do zamrażarki w celu schłodzenia. Za pomocą jiggera lub miarki kuchennej odmierz dokładne ilości składników, a następnie wlej je do szejkera z lodem i energicznie wstrząśnij. (Mała podpowiedź: Jeżeli nie posiadasz w domu szejkera, możesz śmiało zastąpić go dużym słoikiem. Wypełnij słoik lodem, wlej odpowiednie ilości składników, dokładnie zakręć i wstrząśnij.)
Tak przygotowany koktajl odcedź (bez lodu) do kieliszka i udekoruj kawałkiem ananasa. Jeżeli masz pod ręką ananasa z puszki, użyj połowy lub ćwiartki plasterka. W przypadku świeżego owocu, najlepiej „na oko” odkroić niewielki kawałek i udekorować nim koktajl.

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
179,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: