RecenzjeLoreta Bar (Warszawa) - recenzja

Loreta Bar (Warszawa) – recenzja

Kobiety takiej, jak ona brakowało na warszawskiej mapie barowej. Przypuszczalnie, można natknąć się gdzieś na zbliżone stylem do niej, ale nie spotkałem ich, czy to z niewiedzy, czy też ze względów ideologicznych – czytaj: targ próżności.


Loreta, bo tak jej na imię, jest kobietą wszechstronną, mającą bardzo wiele do zaoferowania tym, którzy nie lubią monotonii, są wymagający i zawsze ciekawi nowych doznań. Urzęduje w samym centrum Warszawy, na najwyższym piętrze dość niedawno wzniesionego Hotelu Puro. Zalicza się do bardzo znanego mi rodzaju Rooftop Bar, z którymi miałem już wielokrotnie do czynienia poza granicami naszego kraju. W odróżnieniu do tych mi znanych, Loreta nie tylko prezentuje ładne widoki (choć to niełatwe z wysokości tylko 7 piętra), ale także posiada bogate i interesujące wnętrze.


Z Loretą można usiąść na obszernym tarasie, który pomieścić może przy stolikach nawet 40 osób. Przy mniej sprzyjających okolicznościach pogodowych można przenieść się na kanapę czy do stolika w głównej części. Jeżeli chcielibyśmy pobyć z nią w bardziej dyskretnym miejscu lub zaprosić do rozmowy większą liczbę Gości, Loreta otworzy przed nami bardziej prywatne wnętrze. Loretta jest osobą gościnną, ale też i humorzastą; ma wiele twarzy, które mogą być uśmiechnięte, pomocne i rzeczowe ale również pochmurne i zamknięte. Ma dar do robienia unikalnych koktajli i posiada zapas produktów, dzięki którym jest w stanie dopieścić każdego ze swoich adoratorów i to bez zbytniego opróżniania ich kieszeni. Niestety Loreta nie umie gotować, a jedynym na co ją stać są oliwki i orzeszki w miseczkach. W czwartki lubi popląsać przy muzyce od DJ-a, a w we wtorki nadrobić stracone kalorie oferując Gościom robione na własne zamówienie różowiutkie pączki.


Loreta jest kobietą schludną i czystą. Jej kreacje są połączeniem tak stylistyki sztuki nowoczesnej, jak i naturalnych elementów zieleni. Każdy detal jej biżuterii jest idealnie dopracowany. Wyczuwalna jest zarówno jej dojrzałość, jak też młodzieńcza lekkość. Można by rzec, iż Loreta jest kobietą idealną, z którą nie raz będę jeszcze chciał poflirtować.

p.s Dziękuję pani Natalii za to że była Loretą w najlepszym jej wydaniu.

Patryk Le Nart

Loreta Bar

Adres: Widok 9, 00-023 Warszawa

Godziny otwarcia:
piątek 09:00–01:00
sobota 09:00–01:00
niedziela 09:00–01:00
poniedziałek 09:00–01:00
wtorek 09:00–01:00
środa 09:00–01:00
czwartek 09:00–01:00

Telefon: 22 899 80 46

Patryk Le Nart
Patryk Le Narthttp://www.msbis.com
Dyrektor i założyciel Międzynarodowej Szkoły Barmanów i Sommelierów, właściciel Bar Catering i portalu koktajlowego MojBar.pl. Posiada wykształcenie kierunkowe zdobyte w USA i wieloletnie doświadczenie zawodowe w najlepszych lokalach Nowego Jorku. Współtwórca oraz sędzia techniczny konkursów barmańskich w stylu klasycznym i flair. Od lat występuje w roli eksperta, konsultanta, konferansjera. Miłośnik barmaństwa na najwyższym poziomie, znawca wykwintnych alkoholi i właściciel największej w Polsce ich kolekcji.

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
179,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: