Drinki z LikieremMango Margarita - Przepis na Drink

Mango Margarita – Przepis na Drink

Mango Margarita

Może przez swoją słodycz, a może przez tropikalny aromat mango zyskuje popularność jako dodatek do wszelkiego rodzaju drinków. Mango Margarita jest doskonałym przykładem koktajlu, który dzięki zawartości mango stał się hitem letnich przyjęć – to naprawdę świetna kompozycja aromatów. Mango Margaritę można spotkać także w wersji sugar free, czyli po prostu bez dodatku syropu cukrowego. Dzięki naturalnej słodyczy mango, możemy cieszyć się nieziemskim smakiem koktajlu nie rezygnując z diety! 

Mango Margarita – Przepis na Drink

  • 40 ml srebrnej tequili
  • 20 ml cointreau
  • 20 ml soku z limonki
  • 10 ml syropu cukrowego
  • 30 ml puree z mango

Sposób przygotowania:
Zacznij od przygotowania kieliszka, w którym podasz drinka. Wypełnij go lodem i odstaw do schłodzenia lub wstaw do zamrażarki na czas przygotowania koktajlu. Do szejkera wlej srebrną tequilę, cointreau, sok z limonki, syrop cukrowy oraz puree z mango (do odmierzenia dokładnych ilości składników przyda ci się jigger lub miarka kuchenna). Wszystkie składniki wstrząśnij w szejkerze i tak przygotowany koktajl przelej do przygotowanego wcześniej kieliszka. Do dekoracji użyj ćwiartki limonki. Smacznego! 

Wskazówka: Jeżeli nie posiadasz szejkera, zastąp go dużym słoikiem. Wystarczy, że do słoika wlejesz wszystkie składniki, zakręcisz, mocno wstrząśniesz (przez około 15 sekund) i gotowe! Kolejne kroki są takie same, jak w przypadku przepisu powyżej.  

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
180,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: