ArtykułyNajlepsze postanowienia noworoczne

Najlepsze postanowienia noworoczne

Sylwester, czyli czas robienia postanowień noworocznych. Mój bar spieszy z pomocą i podsuwa kilka propozycji takich postanowień, oczywiście utrzymanych w naszym stylu…

Zrób komuś pysznego drinka

Bycie uczynnym to szlachetny rys charakteru. Przysłuż się komuś i zrób tej osobie wyjątkowy koktajl. Jeśli nie wiesz jak to zrobić – służymy radą. Na naszych stronach znajdziesz pełno przepisów na drinki i barmańskich porad. Warto się postarać i zadbać o odpowiedni kieliszek i przystrojenie. W końcu pije się, tak samo jak się je, nie tylko ustami ale także i oczami.

Wypij drogiego szampana z miłością swojego życia

Można w życiu raz się szarpnąć i kupić coś niepraktycznego za niepraktyczną sumę. Nie trzeba od razu napełniać drogim szampanem całej wanny, po to żeby się w nim kąpać, jak to zrobił pewien rockowy muzyk. Jedna butelka wystarczy i nie trzeba jej wcale wypijać całej.

Postaw kolejkę w barze

Pewnego dnia, jak będziesz przy kasie, pokaż że masz gest. Zamów kolejkę dla wszystkich w lokalu (może spokojnie być to nieduży bar). Większość z obdarowanych w ten sposób osób będzie to miło wspominać.

Zostaw ogromny napiwek

Może nie tak ogromny jak w filmie z Nicholasem Cage’em, ale jednak spory. Robiąc to nie możemy być pijani, inaczej nasz gest może zostać wzięty za pijacki wybryk. Warto rzucić jakiś nienachalny komplement pod adresem osoby, której zostawiamy nasz pokaźny napiwek, żeby zrobiło się jeszcze milej. Nasza szczodrość i uprzejmość najpewniej sprawią odbierającemu nasz napiwek człowiekowi naprawdę dużą radość.

Podróż do źródeł

Nie chodzi tu wcale o źródła Amazonki bądź Nilu. Jeśli macie swój ulubiony alkohol, wybierzcie się w podróż do miejsca gdzie się go wytwarza. Zobaczenie na własne oczy źródła z którego bije wyjątkowo przez was ceniony napój wyskokowy, może być ciekawym przeżyciem. W końcu wyjątkowego zapachu waszego ulubionego browaru bądź szczególnie bliskiej waszemu sercu destylarni nie poczujecie nie będąc na miejscu (lub chociaż w pobliżu)…

Zaproponowane powyżej postanowienia noworoczne mają tę pozytywną cechę, że ich ewentualne nierealizowanie nie będzie skutkowało kacem moralnym.

Arek Faruk
Arek Faruk
Barman z wieloletnim doświadczeniem. W wolnym czasie lubi pisać, nie tylko o alkoholach, ale o nich najprzyjemniej się pisze.

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
179,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: