Drinki z TequiląRosarita Margarita - Przepis na Drink

Rosarita Margarita – Przepis na Drink

Rosarita Margarita

Rosarita Margarita została stworzona w 1999 roku i od tego czasu zdążyła zdobyć grono sympatyków, jak i przeciwników. Niektórzy twierdzą, że Rosarita Margarita jest przekombinowana. My twierdzimy, że jeśli jesteś przygotowany na eksplozję smaków, ten drink jest właśnie dla Ciebie!

Rosarita Margarita – Przepis na Drink

  • 40 ml srebrnej tequili
  • 20 ml grand marnier
  • 20 ml soku żurawinowego
  • 20 ml soku z limonki
  • 20 ml syropu cukrowego

Sposób przygotowania:
Przygotuj kieliszek, w którym podasz koktajl – w celu schłodzenia wypełnij lodem i pozostaw na czas przygotowania drinka lub umieść w zamrażarce na kilka minut. Do przygotowanego szejkera z lodem wlej wszystkie składniki i wstrząśnij. W dokładnym odmierzeniu ilości składników koktajlu pomoże Ci jigger lub miarka kuchenna. Tak przygotowanego drinka za pomocą sitka barmańskiego odcedź do schłodzonego kieliszka. Czas na ostatni krok, czyli garnish! Dekoracją naszego koktajlu będzie plasterek (lub ćwiartka) limonki nadziany na krawędź kieliszka, a opcjonalnie możesz także udekorować krawędzie kieliszka solą. Smacznego!

Wskazówka: Jeżeli nie posiadasz w domu szejkera, nic straconego. Śmiało możesz zastąpić go dużym słoikiem. Wypełnij go lodem, dodaj składniki, dokładnie zakręć i wstrząśnij. Resztę kroków już znasz!

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
180,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: