Drinki z LikieremThe Flirt - Przepis na Drink

The Flirt – Przepis na Drink

The Flirt

Mówią, że Paryż jest miastem miłości, tymczasem jeden z najbardziej zmysłowych koktajli oraz najlepsza alkoholowa propozycja na randkę powstała w Londynie. O czym mowa? Oczywiście o The Flirt! Koktajl zaskakuje nie tylko wyraźnym aromatem i niesamowitym smakiem. Kolejnym zaskoczeniem jest niecodzienny garnish! Wiedzieliście, że w niektórych pubach The Flirt dekorowany jest odciskiem czerwonej szminki na krawędzi kieliszka?

The Flirt – Przepis na Drink

  • 40 ml srebrnej tequili
  • 10 ml likieru morelowego
  • 20 ml soku żurawinowego
  • 20 ml soku z limonki

Sposób przygotowania:
Koktajl podajemy w schłodzonym szkle, dlatego zacznij od wypełnienia kieliszka lodem lub wstawienia go do zamrażarki na kilka minut, a następnie przygotuj szejker i wszystkie składniki. Do odmierzenia dokładnych ilości użyj jiggera lub miarki kuchennej. Do szejkera wypełnionego lodem wlej wszystkie składniki i energicznie wstrząśnij. Za pomocą sitka barmańskiego odcedź tak przygotowanego drinka do schłodzonego kieliszka.

Podpowiedź: Szejker możesz zastąpić dużym słoikiem. Wsyp do niego lód, następnie wlej wszystkie składniki, dokładnie zakręć i wstrząśnij. Kolejne kroki powtarzaj tak samo, jak w przepisie powyżej. Smacznego!

 

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
180,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: