Drinki z GinemThe Harlem - Przepis na Drink

The Harlem – Przepis na Drink

The Harlem

Jeżeli lubisz słodycz soku z ananasa, ten koktajl jest właśnie dla Ciebie! The Harlem to zbalansowane połączenie smaków, które zachwyci niejednego amatora alkoholi. Spotykany jest w kilku wersjach, które różnią się garnishem koktajlu. W Naszym przepisie, jako dekoracji użyliśmy wisienek koktajlowych, ale zamawiając The Harlem możecie spodziewać się także garnishu w postaci zestu z cytryny, czy plasterka ananasa. 

The Harlem – Przepis na Drink

  • 40 ml ginu
  • 10 ml maraschino
  • 40 ml soku ananasowego

Sposób przygotowania:
Zacznij od przygotowania kieliszka, w którym podasz koktajl. W celu schłodzenia wstaw go do zamrażarki na kilka minut lub wypełnij lodem i odstaw na czas przygotowania drinka. Do szejkera nasyp lodu, a następnie za pomocą jiggera lub miarki kuchennej dokładnie odmierz i wlej wszystkie składniki. Energicznie wstrząśnij i tak przygotowany koktajl za pomocą sitka barmańskiego odcedź do schłodzonego kieliszka (bez lodu). 

Jako dekoracji użyj wisienek koktajlowych… I gotowe!

Wskazówka: Jeżeli nie posiadasz w domu szejkera, możesz śmiało zastąpić go dużym słoikiem. Wypełnij słoik lodem, wlej odpowiednie ilości składników, dokładnie zakręć i wstrząśnij.

Obserwuj nas:

15,622FaniLubię
25,682ObserwującyObserwuj
180,000SubskrybującySubskrybuj

Najnowsze: